florystyka ślubna, okolicznościowa, pogrzebowa, hotelowo-restauracyjna

bukiety    dekoracje    wieńce    opieka nad grobami

Karpacz  |  ul. Konstytucji 3-go Maja 20a  |  tel. 75 761 81 81 |  kom. 501 404 093  |  roztoka5@wp.pl  |  r-k bank.: 46 1090 1926 0000 0005 1408 5144

 

 

Dostarczanie kwiatów

W naszej kwiaciarni dostarczamy kwiaty na dwa różne sposoby:

 

- Dostawy na terenie Karpacza, Kowar oraz okolic - realizowane są bezpośrednio poprzez naszą kwiaciarnię. Koszt dostawy uzależniony jest od odległości. Zamówienia można składac w naszej kwiaciarni lub poprzez naszą stronę internetową. Zamówienia na kwiaty najczęściej doręczamy jeszcze tego samego dnia.

 

- Dostarczenie kwiatów z Poczty Kwiatowej. Kwiaciarnia w Karpaczu współpracuje z Pocztą Kwiatową od kilku lat. Dzięki tej owocnej współpracy kwiaty doręczamy dla Państwa 7 dni w tygodniu. Zamówienia można składac w naszej kwiaciarni lub poprzez naszą stronę internetową. Zamówienia na kwiaty najczęściej doręczamy jeszcze tego samego dnia.

 

 

Poczta Kwiatowa jest Polskim Oddziałem światowej organizacji Fleurop - Interflora, która zajmuje się doręczaniem kwiatów na zamówienie w Polsce i za granicą. Poczta Kwiatowa to ponad sto tysięcy kwiaciarń na całym świecie. W Polsce jest to największa sieć kwiaciarni, dzięki temu kwiaty doręczamy nawet do najmniejszej miejscowości w kraju. Poczta Kwiatowa ® jest największą siecią wysyłającą kwiaty na terenie Polski. Współpracuje wyłącznie z najlepszymi florystami w kraju. Kwiaciarnia partnerska w każdym mieście powiatowym gwarantuje, że dostarczone kwiaty zawsze będę świeże i na czas. Poczta Kwiatowa ® to najlepszy wybór, by zamówić kwiaty online.